info@asootejarat.com

ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا

برای اینکه یک کالا به کشور وارد شود باید یک سری مراحل طی شود که از مهمترین این مراحل که نیازمند اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت نیز میباشد ثبت سفارش و اخد مجوز ترخیص است. ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا از رویه های بازرگانی است که به تجربه، تخصص و همچنین دقت نیاز دارد و  این کار را باید به افرادی واگذار کنید که در این کار زبده و خبره باشند. بازرگانان و تجار گرامی میتوانند ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا خود را به شرکت بازرگانی شایگان تجارت یکی از شرکت های قدیمی با پرسنلی کاملا مجرب واگذار نموده و از خدمات ارزنده این مجموعه بهره لازم را ببرند.

خدمات ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا ارائه شده توسط شرکت بازرگانی شایگان تجارت

یکی از مهمترین و ارزشمندترین خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه مشاوره رایگان میباشد. مشاوره ای که پرسنل با تجربه این شرکت به شما ارائه میدهند میتواند تاثیر گذاری بسیار مفیدی در تصمیم گیری شما داشته باشد. ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد باید از سازمان توسعه تجارت که یک سازمان وابسته به صنعت معدن تجارت میباشد انجام شود.

زمان لازم برای ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا

ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا توسط تیم با تجربه شرکت برای برخی کالاها حتی یک روزه انجام میشود و تنها در طی مدت زمان یک روز میتوانید مجوز خود را دریافت نمایید. خودروهای وارداتی نیز از جمله اقلامی هستند که دریافت مجوز ثبت سفارش  انها برای وزارت خانه ها، جانبازان، معلولان و همچنین سفارتخانه ها تنها در مدت زمان یک روز انجام میشود. مجوزهایی نیز با نام مجوز وارداتی برای ثبت سفارش کالا باید اخذ شود که این مجوزها نسبت به نوع کالا عبارتند از سازمان غذا و دارو، سازمان انرژی اتمی، سازمان ارتباطلات رادیویی، جهاد کشاورزی، وزات دفاع و دیگر سازمان ها. دریافت کلیه این مجوز ها توسط این شرکت در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد شد. سایت بهین یاب از سایت هایی است که قبل از ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا باید در آن ثبت نام به عمل آورید. ثبت نام در این سایت و انجام کلیه امور مربوط به آن نیز توسط پرسنل شرکت انجام میشود. وزارت راه و ترابری یکی از وزارت خانه هایی است که مجوز ورود و مجوز ترخیص کالا را صادر میکند و در صورت نیاز  دریافت مجوز از این شرکت را میتوانید به پرسنل شرکت واگذار کنید. دریافت توکن، انجام امور مرتبط با اظهار حمل و کلیه امور بازرگانی مربوط به ثبت سفارش و اخذ مجوز ترخیص کالا همگی جزو مجموعه خدمات ارائه شده از سوی شرکت شایگان تجارت هستند. شرکت بازرگانی شایگان تجارت از آغاز فعالیت خود تا کنون سعی نموده تا رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار دهد و تا به امروز نیز در تمامی خدماتی که به تجار و بازرگانان ارائه داده است توانسته رضایت کامل آنها را جلب نماید.

ثبت نظر
علی عسگری : تقدیر وتشکر از مدیریت وپرسنل محترم شرکت ...
0 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :