درباره

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت بازرگانی آسو تجارت ، با بیش از ده سال سابقه فعالیت در امور بازرگانی  و گمرک با بهره گیری ازمتخصصین ونیــروهــای کار آزموده و زبده مفتخر است  در خدمت شما  تجار ، بازرگانان  وهمکــــاران گرامی باشد.

شرکت بازرگانی آسو تجارت از جمله شرکت های فعال و همچنین با سابقه ای ده ساله در زمینه کلیه امور بازرگانی و همچنین امورگمرکی میباشد که در طی سالها فعالیت خود سعی نموده تا پرسنل خود را از میان افراد متخصص و زبده انتخاب نماید تا بتواند خدمات هر چه بهتر و ارزنده تری را به شما عزیزان و کلیه فعالان عرصه تجارت و بازرگانی ارائه نماید. شرکت بازرگانی شایگان تجارت خدمات متعددی را برای بازرگانان و همکاران گرامی در نظر گرفته است که جای دارد تا در ادامه به برخی از این خدمات ارزنده اشاره کنیم.

ثبت سفارش کالا که هر نوع کالایی را در بر میگیرد، تنظیم اظهارنامه، انجام کلیه امور گمرکی و همچنین حضور کارشناس در گمرک و بنادر، دریافت گواهی مربوط به بازرسی کالا و استاندارد بدون محدودیت در نوع کالا، حضور کارشناس در شرکت های کشتیرانی و بیمه بمنظور دریافت خسارت، انجام کلیه امور واردات، صادرات و همچنین تشریفات گمرکی،‌ اعتراض به تصمیمات اخذ شده از سوی گمرک تنها بخشی از خدمات ارزنده ارائه شده از سوی شرکت بازرگانی آسو تجارت می‌باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :