منشور اخلاقی بازرگانی آسو تجارت

10 / 10
از 1 کاربر

بازرگانی آسو تجارت بمنظور جلب حد اکثری رضایت مشتری یک منشور اخلاقی متشکل از چند اصل را تنطیم و آنرا سر لوحه فعالیت مجموعه قرار داده و کلیه پرسنل را نیز موظف نموده تا کلیه این اصول را یک به یک به دقت رعایت نمایند. حفظ کلیه اطلاعات مشتری از جمله اصولی است که مدیریت بازرگانی شایگان تجارت تاکید ویژه ای بر روی آن دارد. امور تجاری محول شده به پرسنل شرکت همگی بصورت محرمانه باقی خواهند ماند و تجار و بازرگانان عزیز به راحتی و با اطمینان خاطر کامل میتوانند امور تجاری خود را به این شرکت واگذار نمایند. بازرگانانی که امور خود را به شرکت های ارائه خدمات بازرگانی واگذار میکنند باید اطمینان کافی و لازم از امنیت اقتصادی را داشته باشند.

شرکت بازرگانی آسو تجارت این اطمینان را به بازرگانان و تجار محترم میدهد که امنیت مالی و اقتصادی آنها به طور کامل حفظ خواهد شد. ترخیص کالا که یکی از مهمترین امور بازرگانی میباشد نیازمند دقت، سرعت بالا و همچنین صداقت در انجام امور محوله میباشد. پرسنل این شرکت در تمامی امور ترخیص کالا که در طی سالها فعالیت شرکت بر عهده گرفته اند سه اصل دقت، سرعت و همچنین صداقت را در لوحه کار خویش قرار داده و بدین ترتیب توانسته اند رضایت مشتری را به طور کامل جلب نمایند. فرایند ترخیص کالا تنها به یک مرحله ختم نمیشود و مراحل زیادی باید طی شوند تا ترخیص کالا از گمرکات کشور انجام شود. از همین رو شرکت بازرگانی شایگان تجارت با بروز نگاه داشتن اطلاعات مالک بار سعی نموده تا تجار و بازرگانان محترم را بصورت مرحله به مرحله از روند ترخیص آگاه سازد و بدین ترتیب از استرس و نگرانی مشتری طی فرایند ترخیص کاسته میشود.

از جمله مشکلاتی که در مرحله آخر یعنی ترخیص کالا همواره بازرگانان و تجار با آن مواجه هستند آسیب دیدگی بار به هنگام ترخیص است که این موضوع میتواند ضررهای مالی زیادی را متوجه آنها کند. شرکت بازرگانی شایگان تجارت تضمین میکند که هیچگونه آسیب دیدگی در هنگام ترخیص کالا رخ نخواهد داد و تمامی بار مشتری به صورت کاملا سالم در مقصد تحویل وی خواهد شد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :